Quentinas Tarantino ir Leonardo DiCaprio vėl vienija jėgas
„Os­ka­ro“ lau­rea­tas Leo­nar­do Di­Cap­rio pri­si­dė­jo prie šiuo me­tu ku­ria­mo Quen­ti­no Ta­ran­ti­no fil­mo ak­to­rių ko­man­dos. Fil­mo veiks­mas vyks 1969 me­tais ir pa­lies tais me­tais įvyk­dy­tas Char­le­so Man­so­no žmog­žu­dys­tes.

Apie šią žinią pranešė Holivudo pramogų pasaulio tinklalapiai „Variety“ ir „Deadline“. Juose teigiama, kad aktorius neįkūnys liūdnai pagarsėjusio kulto lyderio, o suvaidins senstantį, darbo nebegaunantį aktorių.

Kol kas nėra žinoma nei kaip filmas vadinsis, nei koks bus jo siužetas. Praeitų metų lapkritį Q. Tarantino pareiškė, kad tai nebus biografinis filmas apie Ch. Mansoną. Tai bus istorija, kurios veiksmas vyks 1969 metų vasarą, kai buvo įvykdyti siaubingi nusikaltimai.

Ch. Mansonas, vienas žinomiausių XX amžiaus nusikaltėlių, mirė pernai lapkritį, sulaukęs 83 metų. Kalėjime jis praleido daugiau nei 45 metus atlikdamas įkalinimo iki gyvos galvos bausmę, nes savo fanatiškiems sekėjams įsakė nužudyti 9 asmenis, tarp jų ir aktorę Sharon Tate.

„Sony Pictures“ filmas kino teatrus pasieks 2019 metų rugpjūčio 9 dieną, po siaubingų įvykių praėjus lygiai 50 metų.

Pasak „Deadline“ ir „Variety“, australų aktorė Margot Robbie buvo paprašyta įkūnyti Sh. Tate. Taip pat sklinda gandai, kad tokie aktoriai kaip Tomas Cruise'as, Bradas Pittas ir Al Pacino arba pageidauja būti filme, arba Q. Tarantino juos kalbina jame suvaidinti.

Tai bus pirmasis Q. Tarantino filmas, kuriamas be bendrovės „Weinstein Company“, kurios reputacija buvo sugriauta, kai daugiau nei 70 moterų prodiuserį ir buvusį bendrovės vadovą Harvey Weinsteiną apkaltino seksualiniu priekabiavimu ir prievarta.

Q. Tarantino ir L. DiCaprio anksčiau bendradarbiavo kurdami filmą „Ištrūkęs Džango“ (2012). Tai buvo vienas retų atvejų, kai aktorius nevaidino teigiamo personažo.