Policija rengiasi svečių antplūdžiui
Į va­ka­rus nuo Lon­do­no esan­čia­me Vin­dzo­re, kur tuo­ksis Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos pri­ncas Har­ry ir JAV ak­to­rė Meg­han Mark­le, lau­kia­ma per 100 tūkst. lan­ky­to­jų iš vi­so pa­sau­lio.

„Ši policijos operacija bus viena didžiausių Temzės slėnio policijos istorijoje“, – perspėjo policijos pareigūnai.

Prieš karališkąsias vestuves bus imtasi gausių saugumo priemonių, pastatyta kelio užtvarų, naudojama valstybinių numerių atpažinimo technologija. Vietos verslininkai ir lankytojai „gali tikėtis pamatyti daugiau policijos“ prieš princo vestuves. Gatvėse patruliuos ginkluoti pareigūnai ir policininkai su tarnybiniais šunimis, virš Vindzoro skraidys sraigtasparniai.

„Tą dieną lankytojai gali būti sustabdyti ir patikrinti“, – pažymima policijos pranešime. Be to, policininkai patruliuos stotyse ir į Vindzorą vykstančiuose traukiniuose. „Kai atvyksite į Vindzorą, ten galios patikros ir paieškos režimas. Bet kokie daiktai, galintys kelti pavojų visuomenei, bus atimti“, – teigiama pranešime.

33 metų princas Harry ir 36 metų M. Markle tuoksis gegužės 19 dieną Šv. Jurgio koplyčioje Vindzoro pilyje, karalienės Elžbietos II rezidencijoje.