Pavogė brangiausią butelį
Da­ni­jos po­li­ci­ja ti­ria va­gys­tę – iš Ko­pen­ha­gos ba­ro din­go deg­ti­nės bu­te­lis, lai­ko­mas bran­giau­siu pa­sau­ly­je. Jis kai­nuo­ja 1,3 mln. do­le­rių ir bu­vo sa­vi­nin­ko pa­sis­ko­lin­tas bei eks­po­nuo­ja­mas su jo deg­ti­nės ko­lek­ci­ja.

Saugumo kamera užfiksavo, kaip į barą įsibrovęs vagis šviečia žibintuvėliu į lentynas, čiumpa butelį „Russo-Baltique vodka“ ir pasišalina. Policija nežino, ar jis į barą įsilaužė, ar turėjo raktą.

Pasak „Cafe 33 bar“ savininko Briano Ingbergo, tasai butelis iš aukso ir sidabro su deimantais inkrustuotu kamščiu pasirodo viename politinio trilerio „Kortų namelis“ epizode – kaip Rusijos prezidento dovana JAV prezidentui.

B. Ingbergas pasiskolino butelį iš Latvijoje įsikūrusios „Dartz Motor“ bendrovės ir savo kolekcijoje jį turėjo ne ilgiau kaip pusę metų.

„Russo-Baltique“ – pirmoji prabangių automobilių gamykla Rusijos imperijoje – sukūrė šią degtinę gamyklos šimtmečio minėjimo proga. Butelio priekis papuoštas oda, ant kurios uždėta „Russo-Baltique“ mašinoms naudotos emblemos kopija. Kamštis vaizduoja Rusijos imperijos erelį.

„Dartz“ įkūrėjas Leonardas Jankelovičius tikisi, kad butelį atgaus.