Pakurstė gandus apie romaną
JAV re­pe­ris Emi­ne­mas sek­ma­die­nį per mu­zi­kos fes­ti­va­lį „Go­ver­nors Ball“ Niu­jor­ke už­si­mi­nė, kad su­si­ti­ki­nė­ja su dai­ni­nin­ke Nic­ki Mi­naj.

Vis dėlto Eminemo, daugiausia įrašų per visą istoriją pardavusio reperio, formuluotės buvo gana keistos, tad paliko abejonių. „Pasakysiu jums dalyką apie Nicki, kurio ji nė nežino, – miniai pareiškė Eminemas. – Mes susitikinėjam!“

N. Minaj, viena įtakingiausių hiphopo atlikėjų, apie santykius su Eminemu prakalbo praėjusio mėnesio pabaigoje, kai parašė reperio YG dainai „Big Bank“ posmą, kuriame nuskambėjo frazė: „Pasakiau jiems, kad susitikau su Slim Shady.“ Dainininkė socialiniame tinkle „Instagram“ sulaukė gerbėjo klausimo, ar iš tikrųjų susitikinėja su Eminemu, ir atsakė: „Taip.“

Neįprastai tiesus atsakymas išprovokavo socialinėje žiniasklaidoje kalbas, kad šie santykiai yra labiau vienas kito paerzinimai. 45 metų Eminemas per ankstesnį koncertą šia tema nelabai norėjo kalbėti.

Dešimtąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį išgarsėjęs Eminemas pasižymėjo audringu asmeniniu gyvenimu. Jis dukart tuokėsi ir skyrėsi su savo mokyklos laikų meile iš Mičigano Kim Scott.

Trinidade gimusi 35 metų N. Minaj pernai paskelbė nutraukusi dvejus metus trukusius santykius su reperiu Meeku Millu.

Aštuntus metus rengiamame festivalyje „Governors Ball“ per tris dienas apsilankė maždaug 150 tūkst. žmonių. Tarp kitų pasirodžiusių atlikėjų – rokeris Jackas White'as, repo žvaigždė Travisas Scottas ir kylanti popmuzikos atlikėja Halsey.