Moters dainavimas kaimynų nesužavėjo
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos ry­tuo­se esan­čio No­ri­džo mies­to gy­ven­to­ja sa­vo bu­te ne­be­ga­li gar­siai dai­nuo­ti ir leis­ti mu­zi­ką. Taip nu­spren­dė teis­mas, mat šis įpro­tis siau­bin­gai er­zi­no ap­lin­ki­nius.

48-erių Heather muzikinis pašaukimas vargina kaimynus mažiausiai ketverius metus. 2014-aisiais jie pateikė skundą vietos tarybai dėl asocialaus moters elgesio. Tąkart gyventoja sulaukė tik įspėjimo.

2016 metais žmonės dar kartą pasiskundė tarybai dėl garsaus dainavimo, tačiau tai ir vėl nepadėjo išspręsti problemos. Galiausiai pernai gruodį teismas uždraudė Heather dvejus metus leisti bute muziką, dainuoti, šaukti ar kitaip kelti triukšmą, kurį galėtų girdėti aplinkinių būstų savininkai.

Vis dėlto ir tai nesustabdė moters. Ji jau pažeidė teismo nurodymą mažiausiai tris kartus. Kai kurie kaimynai surinko ir įrodymų – garso įrašų. Vienas jų lygino tą mėgėjišką operos dainavimą su skęstančios katės skleidžiamais garsais. Kitas skundėsi, kad net žiūrėdamas televizorių užsidėjęs ausines girdėjo „dainininkę“.