Moteris atmušė įsilaužėlius arbaletu
Di­džio­jo­je Bri­ta­ni­jo­je mo­te­ris iš ar­ba­le­to pa­šo­vė ma­če­te gink­luo­tą įsi­lau­žė­lį.

Bedfordšyro grafystės Dansteblio mieste gyvenanti 49 metų Anji Rhys kadaise užsiiminėjo tailandietišku boksu, o dabar namie ant sienos laiko arbaletą. Vieną vakarą jai teko atremti keturis kaukėtus įsiveržėlius, nusprendusius, kad šiuose namuose auginamos kanapės, ir panūdusius apiplėšti šeimininkus.

A. Rhys gyvena su 42 metų partnere Rebecca McCarvel, jos 22 metų sūnumi Dillonu ir savo 82 metų motina. Plėšikams įsibrovus visi miegojo. Rebecca buvo prisnūdusi ant sofos, o Dillonas ir senelė – antrame aukšte.

A. Rhys buvo ką tik grįžusi iš darbo. Ji kaip tik įsijungė laidą apie policijos darbą, kai išgirdo driokstelėjimą. Moteris pamanė, jog tai garsas iš televizoriaus, bet netrukus suprato, kad daužomos namų durys.

Iš pradžių ji išvydo du kaukėtus žmones. Vienas laikė plaktuką, kitas – mačetę. „Šoviau į antrąjį iš arbaleto“, – pasakojo A. Rhys. Sužeistas užpuolikas keikdamas puolė moterį mačete, o paskui spruko. A. Rhys pamėgino išmesti arbaletą pro langą, kad sukeltų triukšmą, bet ginklas įsipainiojo į užuolaidas. Laimei, tuo metu pabudo moters draugė ir atskubėjo į pagalbą. Į kovą su įsilaužėliais stojo ir Dillonas. Galiausiai užpuolikai pabėgo. Namie visur buvo pritaškyta kraujo. A. Rhys prireikė medicinos pagalbos. Per visą dramą jos motina Lillian ramiausiai miegojo.

Britė paaiškino laikanti namie „Redback Pistol“ arbaletą, nes tai puikus ginklas apsiginti. Šaudyti ji treniruojasi savo kieme ir gali pataikyti į patį viduriuką iš 40 metrų atstumo. A. Rhys teigė, jog visada tikisi geriausio, bet rengiasi blogiausiam.