Milijardierius neturi kur padėti galvos
Žmo­nės ren­ka pi­ni­gus, kad nu­pirk­tų nau­ją so­fą Elo­nui Mus­kui.

Kampanija kilo, kai E. Muskas per vieną interviu papasakojo, kad dažnai miega ant sofos savo gamykloje „Tesla“ Fremonte, Kalifornijoje. Sofa labai siaura ir nepatogi, tad jis prisipažino kartais atsigulantis tiesiog ant grindų.

Išvydęs šį interviu per televizorių Kalifornijos gyventojas Benas Sullinsas pradėjo GoFundMe kampaniją, kurią pavadino „Nupirkit Elonui Muskui sofą“. Apie 60 žmonių jau surinko daugiau kaip 1000 dolerių.

„E. Muskas keičia mūsų pasaulį, kad naudotume švarią energiją ir švarias transporto priemones, – parašė B. Sullinsas tviteryje. – Pastaruoju metu jis net nakvoja Fremonto gamykloje, nes nori pagerinti „Model 3“. Štai ant šitos sofos E. Muskas miega.

Mes, kaip bendruomenė, negalime to leisti. Sutelkime jėgas ir nupirkime Elonui naują sofą miegoti.“ Iniciatorius pridūrė, kad jei E. Muskas nesutiks priimti dovanos, pinigai bus perduoti labdarai.

E. Muskas yra vienas stambios mokėjimų sistemos PayPal kūrėjų, elektromobilių gamintojos „Tesla“ ir raketas nešėjas kuriančios kompanijos „SpaceX“ vadovas.

Jo statybos firma „Boring Company“ tiesia transporto tunelius. Šio verslininko turtas vertinamas 20 mlrd. dolerių.

Be to, E. Muskui priklauso daugiau kaip 70 mln. dolerių vertės gyvenamoji nuosavybė Los Andželo Bel Eiro rajone.