Milano dizainerė kuria drabužius šunims
Ele­gan­tiš­ki, pui­kiai pa­siū­ti di­zai­ne­rių dra­bu­žiai Ita­li­jo­je pa­sie­kia­mi ne tik ma­dų be­si­vai­kan­tiems žmo­nėms, bet ir jų au­gin­ti­niams.

Pasak dizainerės Giovanos Temellini, geriausias žmogaus draugas taip pat yra vertas dėvėti kašmyro megztuką ar vilnonį paltuką. „Viskas atsiranda iš meilės“, – tikina ji.

Šunims siūloma ir striukių.

Mados industrijoje moteris dirba ketvirtį amžiaus ir bendradarbiauja su tokiais prekės ženklais kaip „Bottega Veneta“ bei „Armani“. 57-erių kūrėja aktyviai remia gyvūnų gerovės grupes.

Kiekvienas klientas yra išmatuojamas.

Vieną vakarą savo dirbtuvėse likusi G. Temellini prisiminė dukters priekaištą, kad per lietų sušlampa jos šuns ausys. Kitą dieną dizainerės komandos narė pasiuvo keturkojui apsiaustą su gobtuvu, kuris derėtų prie šeimininkės žieminio palto. Taip atsirado mados linija šunims „Temellini Dog A Porter“. Šį mėnesį Milane duris atvers ir pirmoji parduotuvė.

Šeimininkai nori derėti su savo augintiniais. / temellinimilano.com nuotrauka

Apdarai siuvami įvairių dydžių ir veislių šunims, įskaitant dobermanus, basethaundus ir greihaundus. Tačiau priimant individualius užsakymus kiekvienas keturkojis yra išmatuojamas, kad drabužis tiktų idealiai.

G. Temellini nori sukurti kolekciją, tinkamą visiems šunims, taip pat ir neįgaliems. „Jokiu būdu nekuriu tokių apdarų, kurie varžytų ar pajuoktų žmonių augintinius“, – sakė ji.

Tiesa, kokybiški audiniai ir stilingas dizainas reiškia, kad drabužiai nėra pigūs. Kašmyro marškinėliai kainuoja 142 eurus, merinosų vilnos „bomber“ stiliaus striukė – 212 eurų, o paltukas su mažomis kišenėmis – 252 eurus.

Vienas klientas savo augintiniui parūpino visą garderobą. Jis paėmė šunelį iš prieglaudos, todėl nusprendė, kad po visko, ką ten teko patirti, šis to nusipelnė.

Štai 24 metų studentė stengiasi suderinti savo ir šuns aprangą, nes ji padeda sukurti ryšį. „Tai tam tikras žaidimas, būdas atkreipti dėmesį. Žmonės šypsosi mus pamatę“, – neslėpė mergina.

Dešinėje - dizainerė Giovana Temellini.

.