Madonnai nepavyko sustabdyti jos asmeninių daiktų išpardavimo
Dai­ni­nin­kė Ma­don­na pra­lai­mė­jo be­veik me­tus tru­ku­sią tei­si­nę ko­vą, ku­ria sie­kė už­kirs­ti ke­lią sa­vo bu­vu­siai drau­gei par­duo­ti jos as­me­ni­nius daik­tus, tarp ku­rių esa­ma mei­lės laiš­kų ir še­pe­tys su ke­liais at­li­kė­jos plau­kais.

Niujorko teisėjas atmetė popžvaigždės ieškinį prieš Darlene Lutz, teigdamas, jog praėjo senaties terminas, kada ji galėjo atgauti asmeninius daiktus. Vienas Madonnos siektų susigrąžinti daiktų – 1996 metais nužudyto reperio Tupaco Shakuro, su kuriuo dainininkė paslapčia susitikinėjo, laiškas.

Pasak pramogų pasaulio naujienų tinklalapio TMZ, išnykus teisinėms kliūtims aukcionas vyks šių metų liepą.

Madonna tvirtino nežinojusi, kad D. Lutz turi T. Shakuro 1995 metais parašytą laišką, kol neperskaitė apie planuojamą aukcioną. Emocingame laiške repo legenda aiškina, kodėl jiedu turėjo išsiskirti. Pasak T. Shakuro, dainininkės santykiai su juodaodžiu vyru visiškai nepakenktų jos karjerai, gal net prisidėtų prie Madonnos populiarumo, tačiau jo santykiai su baltaode moterimi nuviltų nemažai repo gerbėjų.

Atlikėjų meilės ryšys ilgai buvo paslaptis. Tik prieš kelerius metus Madonna viešai prisipažino turėjusi romaną su reperiu. Tačiau nežinoma nei kiek jis truko, nei kada baigėsi.

Dainininkė ir D. Lutz, kuri buvo jos „meno konsultantė“, susipyko 2003-iaisiais, o po metų teisiškai išsprendė tarpusavio nesutarimus. Madonna pasirašė dokumentą, kuriuo pareiškė, kad nebeturi ir nebeturės jokių pretenzijų buvusiai draugei. Dėl šios priežasties žvaigždė pagal pirmadienį teisėjo perskaitytą nutartį negali buvusios bičiulės paduoti į teismą dėl daiktų, kuriuos ji ketina parduoti per aukcioną.

Praėjusiais metais Madonna teisme pristatydama savo poziciją pareiškė, jog įžymybės statusas „nepanaikina mano teisės išsaugoti savo privatumą, įskaitant ir itin asmeniškus daiktus“.

D. Lutz teisininkai apkaltino dainininkę vykdant „asmeninę vendetą“.