Laiminga vestuvių data
Mel­bur­ne gy­ve­nan­ti mo­te­ris lai­mė­jo 9,6 mln. Aus­tra­li­jos do­le­rių, nu­si­pir­ku­si du lo­te­ri­jos bi­lie­tus ir iš­si­rin­ku­si „la­bai ypa­tin­gus skai­čius“.

Ateinančius 20 metų ši australė, kurios pavardė neskelbiama, kiekvieną mėnesį gaus po 40 tūkst. Australijos dolerių išmoką. Tai buvo pirmas kartas, kai „Set for Life“ loterijos lošimas turėjo du pagrindinio prizo laimėtojus, ir abu kartus tai buvo ta pati Viktorijos provincijos gyventoja. Ji papasakojo loterijos atstovams nusipirkusi du bilietus – vieną sau, kitą vyrui – jų vedybų 19-osios sukakties proga. „Pamaniau, ta proga išsirinksiu mūsų specialius skaičius. Negaliu patikėti! Tai fantastiška vedybų sukaktis“, – sakė laimėtoja. Kadangi abu bilietai buvo užpildyti vienodai, pagrindinis prizas buvo padvigubintas.

Milijoniere tapusi moteris pasakojo, kad nieko ypatingo nerengia per santuokos sukaktį, tad nusprendusi, kad du loterijos bilietai galėtų būti dovana abiem. „Mes renkamės skaičius, kurie rodo mūsų vestuvių datą arba vaikų gimtadienius – tai ypatingos mums datos“, – sakė ji. Pastaruoju metu pora turėjo finansinių sunkumų, tad buvo priversta save riboti ir didelių švenčių nerengė.

Moteris sakė panaudosianti pinigus savo šeimos ateičiai. „Dabar galėsime sumokėti skolas, o mūsų mašina, atvirai kalbant, jau visai nusibaigusi. Planavome susitaupyti per ateinančius dvejus metus, bet dabar galėsime iškart nusipirkti naują. Svajojome ir apie atostogas. Nuo pat santuokos dienos troškome nukeliauti į Port Daglasą. Mums niekada nepavyko, bet dabar tikrai galėsime“, – kalbėjo ji. Port Daglasas yra populiari poilsio vieta šiaurinėje Australijos dalyje.

„Set for Life“ loterijos žaidėjai turi pasirinkti 8 teisingus skaičius iš 37 iškritusių. Mažesni prizai laimimi pasirinkus 8 teisingus skaičius ir pridedant du papildomus.

Šis nepaprastas laimėjimas nutiko netrukus, kai vienas vyras laimėjo loteriją du kartus tą pačią savaitę ir susižėrė 2,5 mln. dolerių.