Labai neįprasta sėkmė
Vie­nas Sid­nė­jaus gy­ven­to­jas, džiū­ga­vęs dėl ne­ti­kė­tos sėk­mės Aus­tra­li­jos lo­te­ri­jo­je, ne­ga­lė­jo pa­ti­kė­ti su­ži­no­jęs, kad ne­praė­jus nė sa­vai­tei jam vėl nu­si­šyp­so­jo for­tū­na.

Į penktą dešimtį įkopęs laimėtojas, kurio tapatybė neskelbiama, praėjusį pirmadienį atsiėmė 1 020 487 Australijos dolerius (beveik 645 tūkst. eurų), o šeštadienį vyriškį vėl aplankė sėkmę – jis laimėjo dar 1 457 834 Australijos dolerius (beveik 920 tūkst. eurų).

„Tiesiog pamaniau, jog tai per gerai, kad būtų tiesa, – Naujojo Pietų Velso valstijos loterijos organizatoriams sakė vyras, kai buvo informuotas apie antrą „Aukso puodą“. – Norėčiau ir kitiems patarti, kaip laimėti loterijoje, bet tikrai nežinau.“

Paklaustas, ką darys su pinigais, jis patikino neketinantis „elgtis kvailai“. Pirmiausia vyriškis planuoja įsigyti nekilnojamojo turto Sidnėjuje, nusipirkti naują automobilį ir gerai paatostogauti Honolulu.

Loterijos organizatoriai negalėjo nurodyti, kokia tikimybė laimėti dukart per savaitę, tačiau šansai laimėti vieną kartą vertinami santykiu 1:1,845 milijono. „Nežinome, ar dar kam nors yra nusišypsojusi tokia sėkmė du sykius per savaitę“, – kalbėjo loteriją organizuojančios įmonės atstovas spaudai Mattas Hartas.

Australijoje loterijos itin populiarios, o jas rengia tiek valstybinės, tiek privačios įmonės. Pastaruoju metu didžiausias „Aukso puodas“ buvo laimėtas Viktorijos valstijoje. Čia sausį vienas vyras susišlavė 55 mln. Australijos dolerių (beveik 35 mln. eurų).