Kurs komediją apie „Euroviziją“
Ko­me­di­jų „Dik­to­rius“ (An­chor­man) žvaigž­dė Wil­las Fer­rel­las ke­ti­na re­ži­suo­ti in­ter­ne­ti­nės te­le­vi­zi­jos plat­for­mos „Netf­lix“ fil­mą apie „Eu­ro­vi­zi­ją“ ir taip pat ja­me vai­din­ti.

50 metų komikas drauge su Andrew Steele'u komedijai „Eurovizija“ taip pat rašys scenarijų. A. Steele'as anksčiau buvo televizijos NBC improvizacijų šou „Saturday Night Live“, kuriame daug metų dalyvavo W. Ferrellas, pagrindinis scenaristas.

Pranešama, kad W. Ferrellą įkvėpė apsilankymas šių metų „Eurovizijoje“. Ekstravagantiškais kostiumais garsėjančio kasmetinio dainų konkurso gerbėjas jis turbūt yra dar nuo tų laikų, kai su šiuo šou supažindino žmona švedų aktorė Viveca Paulin. Pora yra susituokusi 18 metų.

Filmo „Eurovizija“ išleidimo data dar nepaskirta. Tai bus antras W. Ferrello „Netflix“ projektas po romantinės komedijos „Ibisa“ (Ibiza), kurią jis padėjo prodiusuoti, bet joje nevaidino.

1956 metais Šveicarijoje pradėta rengti „Eurovizija“ Jungtinėse Valstijose tebėra gana menkai žinoma, nors šį konkursą yra laimėjusios tokios tarptautinės žvaigždės kaip Celine Dion ir ABBA.

Tarp kitų garsių komikų, sutikusių dalyvauti projektuose su „Netflix“, yra Mike'as Myersas, Adamas Sandleris, Chrisas Rockas ir Robas Schneideris. Visi jie yra dirbę „Saturday Night Live“.