Kur maudytis Vilniuje? Atidaromi 9 paplūdimiai
Pir­mą­ją va­sa­ros die­ną sos­ti­nės pa­plū­di­miuo­se ofi­cia­liai pra­de­da­mas mau­dy­nių se­zo­nas. 

Šią vasarą Vilniuje bus jau 9 paplūdimiai, juose kasdien budės 30 gelbėtojų. Birželio 2 dieną vilniečiai ir miesto svečiai kviečiami vasaros maudynių sezoną pradėti besitaškant geromis emocijomis Žirmūnų paplūdimyje.

Birželio 2 dieną nuo 11 valandos maudynių atidarymo iškyloje bus galima išbandyti rankos miklumą žaidžiant tinklinį, badmintoną ar stalo futbolą, statyti smėlio pilis, romantiškai pasisėdėti ant specialiai įrengto „Pasimatymų suolelio“ ir net „pasimatuoti“ tokius maudymosi drabužius, kokie buvo dėvimi prieš 100 metų.

Gera vasariška nuotaika persikels ir į kitus sostinės paplūdimius: Valakampių-I, Valakampių-II, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų, o prie Tapelių ir Balžio ežerų vilniečiai atras ir 4 naujus paplūdimius, kur šiemet buvo pastatyti nauji tiltai. Kokybiškai leisti laiką bus galima ir paplūdimiuose įrengtose tinklinio, futbolo, vaikų žaidimų aikštelėse, grilio ir iškylų zonose. Poilsiautojų saugumu iki rugsėjo 15 dienos kasdien nuo 8 iki 20 valandos rūpinsis 30 gelbėtojų (4 iš jų narai), įgūdžius atnaujinę pirmosios pagalbos ir gelbėjimo iš vandens mokymuose.

.

.

.

.

.

.

.

.