Kinė pasirinko šokiruojantį sprendimą
Su­si­rū­pi­nu­si, kad ne­bū­tų pa­vog­ti jos krep­šiai, vie­na ki­nė per­va­žia­vo per pa­ti­kros rent­ge­no spin­du­liais apa­ra­tą drau­ge su sa­vo la­ga­mi­nais.

Pietų Kinijos Donguano geležinkelio stoties darbuotojai buvo šokiruoti, kai rentgeno aparato monitoriuose išvydo moters siluetą. Šis keistas nutikimas įvyko sekmadienį, kai milijonai kinų visoje šalyje leidosi į Naujųjų metų pagal Mėnulio kalendorių keliones.

Išlindusi drauge su savo lagaminais moteris nulipo nuo konvejerio, patikrino savo bagažą ir nuėjo. Rentgeno vaizdai rodo, kad ji keturpėsčia važiavo konvejeriu paskui savo daiktus, nenusiavusi aukštakulnių. Taip ir liko neaišku, kodėl ji taip nerimavo dėl savo krepšių, tačiau daug kinų važiuodami namo švęsti Naujųjų turi pasiėmę dideles sumas grynųjų.

Prieš tai moteris mėgino praeiti pro metalo detektorių su mažu rankinuku, bet saugumo darbuotojai padėjo jį ant juostinio transporterio. Moteriai paaiškinta, kad visi krepšiai turi būti peršviesti rentgeno spinduliais. Tada ji ir nusprendė pati lipti ant konvejerio. Vienas apsaugininkas iš nuostabos ėmė juoktis.

Po šio incidento Donguano geležinkelio stoties darbuotojai pataria keleiviams nelįsti į bagažui skirtus rentgeno aparatus, nes radiacija gali pakenkti jų sveikatai.

Ši moteris buvo viena iš maždaug 390 mln. keleivių, kurie traukiniais keliavo švęsti Naujųjų metų.