Katinas gražuolis plečia gerbėjų ratą
Co­by pa­sky­rą so­cia­li­nia­me tink­le „Ins­tag­ram“ se­ka dau­giau kaip 1,2 mln. var­to­to­jų. Ži­no­ma, kol kas jam dar to­li iki to­kių žvaigž­džių kaip fut­bo­li­nin­kas Cris­tia­no Ro­nal­do, ku­ris tu­ri 134 mln. ger­bė­jų, bet rei­kia ne­pa­mirš­ti, jog Co­by tė­ra ka­ti­nas.

Murklys gyvena Kalifornijoje (JAV). Kaip rašoma svetainėje cobythecat.com, šis gražuolis mėgsta konservuotą tuną ir pasivaikščiojimus virtuvės stalviršiais.

Rebecca Schefkind sukūrė savo augintiniui @cobythecat profilį 2015 metų birželį. Moteris prisipažino norėjusi tiesiog papokštauti. Tačiau netrukus Coby savo nuostabiai žydromis akimis užbūrė socialinio tinklo vartotojus. Po keleto mėnesių jis jau turėjo 150 tūkst. sekėjų, o bendrovės pradėjo siūlyti jam nemokamo ėdalo mainais į reklamą.

Šiandien Coby veikiausiai yra sėkmingiausias ir, kaip sako gerbėjai, pats gražiausias katinas šiame socialiniame tinkle. 3 metų britų trumpaplaukio kailiukas yra nepriekaištingai baltas, o labiausiai išsiskiriantis bruožas – akys. Ypatinga ne tik mėlyna spalva, bet ir tai, jog akys tarsi apvestos juodu pieštuku.

„Myliu Coby. Niekada nepabosta žiūrėti į jo mielą snukutį ir gražias akis“, – po gyvūno nuotrauka rašo vienas „Instagram“ vartotojas. Kitas prašo nenustoti kelti šio gražuolio nuotraukų, nes jos kačių mylėtojams yra tarsi desertas.