Jennifer Lawrence aktorystę keičia į aktyvizmą
Jen­ni­fer Law­ren­ce yra „Os­ka­ro“ lau­rea­tė ir vie­na iš dau­giau­sia už­dir­ban­čių ak­to­rių pa­sau­ly­je, ta­čiau da­bar 27 me­tų Ho­li­vu­do nu­my­lė­ti­nė nu­spren­dė ku­riam lai­kui su­stab­dy­ti sa­vo itin sėk­min­gai be­sik­los­tan­čią kar­je­rą ir už­siim­ti ak­ty­viz­mu.

„Bado žaidynių“ žvaigždė pareiškė vienus metus nesifilmuosianti, nes savo laiką ji nori skirti kampanijai, agituojančiai jaunus amerikiečius labiau įsitraukti į JAV politinį gyvenimą.

Aktorė yra nepartinės, pelno nesiekiančios organizacijos „Represent.Us“ tarybos narė. Jai priklauso ir režisierius Davidas O. Russellas, sukūręs ne vieną filmą, kuriame suvaidino J. Lawrence.

Organizacija vykdo kampanijas, kuriomis siekiama sustabdyti kyšininkavimą politikoje ir raginama priimti su korupcija kovojančius įstatymus.

Apie savo artimos ateities planus J. Lawrence informavo reklamuodama naujausią filmą „Raudonasis žvirblis“ (Red Sparrow) – paskutinį prieš planuojamą metų pertrauką. Duodama interviu pramogų pasaulio naujienų portalui ET, aktorė pareiškė, jog dirbs su organizacija „Represent.Us“, bet pabrėžė, kad tai nepartinė iniciatyva. „Tai tiesiog prieš korupciją nukreipta iniciatyva, kuria siekiama, kad atskirose valstijose būtų priimti įstatymai, padedantys išvengti korupcijos ir patobulinti mūsų demokratiją“, – sakė ji.

J. Lawrence ir anksčiau garsėjo savo aktyvizmu. 2015 metais ji buvo viena pirmųjų garsių aktorių, prabilusių apie vyrų ir moterų darbo užmokesčio nelygybę Holivude.

Praeitą mėnesį ji taip pat buvo viena garsiausių 2018 metų Moterų maršo Los Andžele už moterų teises ir lygybę dalyvių.