Italijoje parduodamas Mikelandželo namas
Tos­ka­no­je par­duo­da­ma vi­la. Ne bet ko­kia, o ta, ku­rią ita­lų re­ne­san­so dai­li­nin­kas Mi­ke­lan­dže­las Buo­na­ro­tis 1549 me­tais įsi­gi­jo iš Si­mo­nos Guic­ciar­di­ni, Me­di­ci gi­mi­nės na­rio Pie­ran­to­nio di Gio­vanf­ran­ces­so de‘­No­bi­li naš­lės.

Kaip rašo Italijos dienraštis „La Stampa“, pastatas stovi ant Castellina kalno šlaito, Chianti regiono širdyje, magiškoje teritorijoje, skiriančioje Sieną ir Florenciją. Jo kaina – 7,5 mln. eurų.

Dabartinis vilos savininkas ją atkūrė, išsaugodamas seniausias apdailas, tam, kad pastatas, priklausęs Buonarroti šeimai apie tris šimtmečius iki 1867 metų, pasakotų ir perteiktų istoriją. Tie, kas sumokės, galės savo akimis pamatyti istorinius dokumentus, susijusius su šiuo prestižiniu nekilnojamuoju turtu. Taip pat – originalaus akto, pasirašyto didžio tapytojo, kopiją.

Viloje – aštuoni miegamieji ir septyni vonios kambariai. Pastato interjeras žavi originaliomis skliautinėmis lubomis. Netoliese auga 25 tūkst. kv. m. Chianti vynuogynai, alyvmedžiai ir citrinmedžiai. Taip pat yra autentiška senovinė aliejaus spaudykla.