Iš kelio, Džeimsai Bondai! Ateina moterų šnipių era
Vie­na ta­len­tin­giau­sių šių die­nų Ho­li­vu­do ak­to­rių Jes­si­ca Chas­tain su­bū­rė žvaigž­džių ku­pi­ną ko­man­dą, su ku­rio­mis kurs fil­mą apie mo­te­ris šni­pes „355“.

ilmą, kuris paremtas J. Chastain idėja, prodiusuos jos bendrovė „Freckle Films“. Juostą režisuos Simonas Kinbergas.

Filmo veiksmas plėtosis skirtingose valstybėse, o A lygio žvaigždės, tarp kurių ispanė Penelope Cruz, iš Kenijos kilusi Lupita Nyong'o, prancūzė Marion Cotillard bei kinė Fan Bingbing, vaidins šnipes iš skirtingų pasaulio agentūrų.

Siekdamos sustabdyti pavojingą, per visą pasaulį išsikerojusią organizaciją, šios šnipės tampa draugėmis ir vėliau įsteigia naują šnipių seseriją „355“. Savo tonu juosta turėtų priminti „Džeisono Borno“ ar „Neįmanomos misijos“ filmus. Tik šįkart pasaulį gelbės moterys.

J. Chastain garsėja kaip moterų teisių aktyvistė ir #MeToo judėjimo rėmėja. Jį įsteigė „Freckle Films“, kad paskatintų Holivudą samdyti daugiau moterų režisierių, scenarisčių ir kurti filmus, kuriuose moterims būtų siūlomi įdomūs, jų talentų verti vaidmenys.

„Tokių filmų kaip „355“ kūrimą regiu kaip galimybę ir privilegiją surinkti skirtingų moterų, kurios visos savo darbu padarė didžiulę įtaką kino industrijai, grupę, kad kartu patyrinėtume „kietą“ tarptautinio šnipinėjimo ir trilerių pasaulį“, – išplatintame pareiškime teigė J. Chastain.