Holivude išdygo Harvey Weinsteino statula
Su­si­komp­ro­mi­ta­vęs pro­diu­se­ris Har­vey Weins­tei­nas prieš pat „Os­ka­rų“ tei­ki­mo ce­re­mo­ni­ją su­grį­žo į Ho­li­vu­dą. Tik šį­kart kaip me­no kū­ri­nys, pa­va­din­tas „A­tran­kos so­fa“ (Cas­ting Couch).

Los Andželo gatvės menininkas, žinomas kaip Plastic Jesus, kovo 1 dieną pristatė auksinę statulą, kurioje prodiuseris vaizduojamas dėvintis chalatą ir rankoje laikantis „Oskaro“ statulėlę.

Ne vieną apdovanojimą turintis H. Weisteinas daugelio moterų yra kaltinamas seksualine prievarta ir priekabiavimu. Tiesa, prodiuseris visus jam metamus kaltinimus neigia.

Savo tapatybę slepiantis Plastic Jesus įkurdino instaliaciją šalia Elviso Presley žvaigždės Holivudo šlovės alėjoje. Gatvės menininkas pasakojo, kad kūrė skulptūrą 2 mėnesius. Jį finansiškai rėmė donorai.

Tarp kitų garsių Plastic Jesus darbų – nedidelė siena aplink JAV prezidento Donaldo Trumpo Holivudo žvaigždę ir gatvės ženklai, kuriais „draudžiama“ Kardashianų klano nariams statyti automobilius.

H. Weinsteiną pašiepianti statula atidengta praėjus vos dienai, kai pasklido žinia, kad paskutinę minutę jo įkurtą bendrovę pavyko išgelbėti nuo bankroto. Pastaruoju metu buvo nerimaujama, jog žlugs daugybė dar prieš skandalą kompanijos pradėtų kino projektų.

„The Weinstein Company“ už 500 mln. dolerių įsigijo verslininkė Maria Contreras-Sweet.