George'as Clooney pateko į avariją
Ho­li­vu­do ak­to­rius ir re­ži­sie­rius Geor­ge'as Cloo­ney an­tra­die­nį va­žiuo­da­mas mo­to­cik­lu Sar­di­ni­jo­je pa­kliu­vo į ava­ri­ją. Jis bu­vo hos­pi­ta­li­zuo­tas, bet po ku­rio lai­ko iš­ra­šy­tas.

Olbijoje esanti Jono Pauliaus II ligoninė informavo, kad garsenybė išvyko antradienį. Anot vietos žurnalistų, susirinkusių prie gydymo įstaigos, G. Clooney tikriausiai paliko pastatą per šoninį išėjimą.

Vietos dienraščio „La Nuova Sardegna“ duomenimis, 57-erių aktorius buvo pakeliui į filmavimo aikštelę, kai į jo motociklą rėžėsi automobilis. Žiniasklaidos įmonė „Mediaset“, cituodama paskalų žurnalą „Chi“, pranešė, kad nelaimingas atsitikimas įvyko netoli Kosta Koralinos paplūdimio, esančio Olbijos regione.

Pasak karabinierių pareigūno Alberto Cicognani, jis kalbėjo su G. Clooney. Šis teigė, jog jaučiasi gerai, ir patvirtino, kad po kelių dienų vėl dalyvaus televizijos miniserialo, kuriamo pagal amerikiečių rašytojo Josepho Hellerio klasika tapusį romaną „22-oji išlyga“, filmavime.

Holivudo žvaigždė yra vedęs žmogaus teisių advokatę Amal Alamuddin ir turi namą Italijos žemyninėje dalyje, prie Komo ežero.