Eva Longoria gavo žvaigždę Holivudo Šlovės alėjoje
JAV ak­to­rė Eva Lon­go­ria, la­biau­siai ži­no­ma dėl vaid­mens te­le­vi­zi­jos se­ria­le „Nu­si­vy­lu­sios na­mų šei­mi­nin­kės“, pir­ma­die­nį ga­vo sa­vo žvaigž­dę Ho­li­vu­do Šlo­vės alė­jo­je.

Tokį aktorės pripažinimą palankiai įvertino ispanakalbių bendruomenė.

„Atstovavimas svarbus. Tad kaskart, kai šioje Šlovės alėjoje atsiras kito ispanakalbio žvaigždė, tai bus dar vienas laimėjimas visai bendruomenei“, – naujienų agentūrai AFP sakė 43 metų aktorė, kilusi iš meksikiečių kilmės šeimos Teksase.

Žvaigždės atidengimo ceremonijoje dalyvavo E. Longorios vyras, buvęs meksikiečių žiniasklaidos kompanijos „Televisa“ pirmininkas Jose Bastonas. Gegužę porai turi gimti pirmas vaikas.

Tarp svečių buvo tokios žvaigždės kaip dainininkai Ricky Martinas ir Victoria Beckham bei Anna Faris ir Felicity Huffman. Pastaroji – taip pat viena pagrindinių aktorių seriale „Nusivylusios namų šeimininkės“.

„Man tikrai svarbu būti čia, kad žmonės ateitų, pamatytų žvaigždę ir žinotų: tik daug ir sunkiai dirbdamas gali tai pasiekti“, – kalbėjo E. Longoria.

Netrukus aktorę bus galima išvysti romantinėje komedijoje „Už borto“ (Overboard). Filme ji vaidina sunkiai besiverčiančios vienišos motinos geriausią draugę.