Egidijaus Vareikio erotiniai eilėraščiai žeidžia moteris?
Ly­gių ga­li­my­bių kon­tro­lie­riaus tar­ny­bos vy­res­nio­ji pa­ta­rė­ja Lai­ma Ven­ga­lė-Dits sa­ko, kad Sei­mo frak­ci­jų re­fe­ren­tėms ir par­la­men­ta­rų pa­dė­jė­joms siųs­tus Sei­mo na­rio Egi­di­jaus Va­rei­kio laiš­kus ga­li­ma ver­tin­ti kaip sek­sua­li­nį prie­ka­bia­vi­mą.

Taip pareigūnė komentavo portalo delfi.lt. trečiadienį paskelbtus „valstiečių“ atstovo E. Vareikio siųstus eilėraščius su erotiniais motyvais.

„Kiek peržiūrėjau vaizdą ir turinį, yra ir paveikslėliai, apsinuoginusi mergina sėdi, šalia jos vyras, minimi erotiniai sapnai, aistra, nuodėmė, kūniškumas, nuodėmingas rytas, uždraustas vaisius, bučiuotis rojaus sode – turinį kiekvienas žmogus įvertintų labai individualiai, bet tai nėra susiję su dalykinėmis savybėmis. Toks žinučių turinys, aišku, neturėtų būti siunčiamas kolegoms, arba dėstytojas neturėtų siųsti studentams, nes kiekvienas žmogus tikrai tą gali priimti kaip seksualinį priekabiavimą“, – portalui sakė L. Vengalė-Dits.

„Galų gale, bet kuri mergina, gavusi tokią žinutę, gali sutrikti ir labai nesmagiai pasijusti, nes nežinos, ko tokiais laiškais iš jos norima – ar tai būtų darbdavys, ar kolega. Tai nėra niekaip susiję su darbu“, – pridūrė ji.

E. Vareikis portalui tvirtino siuntinėjęs eilėraščius įvertinimui ir sakė nesiekęs prie niekieno priekabiauti. Parlamentaras teigė, kad jau atsiprašė merginų, kurioms jo veiksmai atrodė nederami.