Edas Sheeranas – populiariausias 2017 metų muzikantas
Bri­tų dai­ni­nin­kas Edas Shee­ra­nas dėl al­bu­mo „Di­vi­de“ ir hi­tų „Sha­pe of You“ bei „Per­fect“ sėk­mės pri­pa­žin­tas pa­klau­siau­siu 2017 me­tų mu­zi­kan­tu.

Tarptautinė fonografinės industrijos federacija paskelbė, kad 2017 metų kovą pasirodžiusi E. Sheerano daina „Divide“ net 36 valstybėse daug sykių tapo platininė.

Dainininko baladė „Shape of You“ taip pat buvo vienas paklausiausių 2017 metų hitų visame pasaulyje ir 32 valstybėse tapo platininis.

27-erių E. Sheeranas išgarsėjo 2009–2010 metais Jungtinėje Karalystėje, pats platindamas dainas internetinėse platformose.

„Edas iš tiesų yra nuostabus dainų kūrėjas, vokalistas ir atlikėjas, kurio sugebėjimas pasakoti istorijas ir sujaudinti žmones daro jį išskirtinį“, – pirmadienį teigė E. Sheerano muziką leidžiančios įrašų bendrovės „Warner Music Group“ vienas vadovų Maxas Lousada.

E. Sheeranas, atpažįstamas dėl savo raudonų plaukų, praeitą mėnesį paskelbė apie sužadėtuves su savo vaikystės drauge Cherry Seaborn, kurią pažįsta nuo tada, kai jam buvo 11 metų.

Kanados reperio Drake'o albumas „More Life“ atsidūrė antroje geriausiai 2017 metais parduotų albumų sąrašo vietoje, o Taylor Swift „Reputation“ užėmė trečią vietą, nors popmuzikos žvaigždės albumas pasirodė tik 2017 metų lapkričio mėnesį.