Daug pasiekusios moterys atskleis savo sėkmės paslaptis
Sėk­min­ga vers­li­nin­kė, va­do­vė, to­bu­la žmo­na ir my­lin­ti ma­ma – kaip su­de­rin­ti tai, kas ne­su­de­ri­na­ma? Ko­dėl vi­soms ap­lin­kui tai se­ka­si, o man ne? – tur­būt to­kios min­tys bent kar­tais ap­lan­ko kiek­vie­ną mo­te­rį. Ar įma­no­ma su­spė­ti vis­ką? O gal tie­siog su­si­dė­lio­ti pri­ori­te­tus ir mė­gau­tis tuo, ką da­rai ge­riau­siai?

Kovo 8– ąją Vilniuje, „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje konferencijoje „Moters vizija“ savo patirtimi, kaip atrasti ir realizuoti save dalinsis dešimtys žinomų pramogų ir verslo atstovių.

Ingeborga Dapkūnaitė: „Tik intensyvus įdirbis talentingus žmones paverčia profesionalais. Kaip nepasiduoti sunkumams?“

6– ąją dešimtį įpusėjusi aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, panašu, kad savo gyvenimo pasiekimus matuoja tikrai ne metais. Ji aktyviai gastroliuoja su teatru, filmuojasi kino juostose, džiaugiasi neseniai atrasta motinyste, bei tiki, kad geriausi metai vis dar priešakyje. Savo sėkmės istorija ir patirtimi Ingeborga „Moters vizijoje“ dalinsis su konferencijos dalyvėmis.

Madi Sharma: „Kaip moterims pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir pasiimti iš jo viską, ko trokšta, nelaukiant kol kas nors paduos.“

Šiandieną sunkiai kas patikėtų, kad „MADI group“ savininkė, Dešimtmečio moteris ir Metų verslininkė iš Didžiosios Britanijos Madi Sharma – kažkada buvo atsidūrusi gyvenimo dugne: smurtas šeimoje, skurdas, neviltis, vienišos mamos dalia… Tačiau pasak jos, būtent susiklosčiusios nepalankios aplinkybės, ryžtas ir darbas,– jai ne tik „padėjo prisikelti“, bet ir atvedė į sėkmės Olimpą.

Indrė Stonkuvienė: „Karjera ir motinystė – kaip suderinti skirtingų sričių svajones bei jas realizuoti? „

Besišypsančią, nuolatos „darbuose užsisukusią“ Indrę Stonkuvienę dažnai galima išvysti šmėžuojančią televizijos ekranuose ir žurnalų puslapiuose. TV laidų kūrėja, stilistė, kūrėja – taip save pristato pati Indrė. Kaip suspėti viską ir dar atrasti laiko būti gera dviejų mažamečių mama ir žmona?

Kristina Meidė („Maxima LT“ generalinė direktorė): „Tarkite „taip“ galimybėms: kaip užtikrinti mūsų pačių profesinį augimą ir padėti išaugti kitiems?“

Didžiausios lietuviško kapitalo įmonių grupės vadovė Kristina, dviejų vaikų mama, dalinsis savo patirtimi, ar lengva pelnyti pasitikėjimą ir tapti didžiulės korporacijos vadove. Būti moterimi – privalumas ar trūkumas profesinei veiklai?

Dalia Ibelhauptaitė: „Moteris vyrų pasaulyje. Kas lemia profesinę sėkmę ir pripažinimą?

Operos ir teatro režisierė Dalia Ibelhauotaitė aplodismentų verta vien už tai, kad jai pavyko lietuviams išugdyti meilę klasikiniam žanrui. Į Dalios vadovaujamos „Vilnius City Opera“ trupės operas bilietai parduodami akimirksniu. Kaip Daliai visa tai pavyksta?

Konferencijoje savo pranešimus taip pat skaitys: TV laidų vedėja Eglė Kernagytė – Dambrauskė, Verslininkė ir verslo plėtros konsultantė Ramunė Šabanienė, psichologė Jūratė Bortkevičiėnė, verslo konsultantė Liana Mogišaitė, „Gentle Day“ įkūrėja Vilmantė Markevičienė ir daugelis kitų.

Daugiau informacijos apie renginį rasite konferencijos svetainėje www.motersvizija.lt.