Dainininkė prabilo apie sveikatos sutrikimus
Pop­mu­zi­kos su­perž­vaigž­dė Ma­riah Ca­rey at­sklei­dė, kad ją ka­muo­ja ma­nia­ki­nė dep­re­si­ja, ir pra­dė­jo gy­dy­tis. Dai­ni­nin­kė, ku­rios pen­kias ok­ta­vas api­man­tis bal­sas pa­dė­jo jai tap­ti vie­na ryš­kiau­sių 10-ojo de­šimt­me­čio at­li­kė­jų, vie­šai pra­bi­lo apie sa­vo prob­le­mą, nes ne­no­ri, kad ši li­ga bū­tų lai­ko­ma gė­din­ga.

„Iki pastarojo meto gyvenau neigdama ir izoliuota, vis baiminausi, kad kas nors mane demaskuos“, – apie įžymybes rašančiam žurnalui „People“ prisipažino M. Carey.

Netrukus penkiasdešimtmečio sulauksianti dainininkė ilgai manė, kad kenčia dėl miego sutrikimų, bet galiausiai pasirodė, kad jos nemiga ir irzlumas yra bipolinio afektinio sutrikimo „duobės“. „Jausdavausi tokia vieniša ir liūdna, net kalta, kad nedarau to, ką turiu daryti dėl savo karjeros“, – pasakojo ji. Bipolinis afektinis sutrikimas „neturi apibrėžti žmogaus, ir aš atsisakau leisti jam apibrėžti ar kontroliuoti mane“, – teigė M. Carey.

Pasak JAV nacionalinio psichikos sveikatos instituto, kasmet bipolinio afektinio sutrikimo simptomus patiria 2,8 proc. suaugusių amerikiečių.

M. Carey vardas antraštėse ilgai mirgėjo dėl numanomo aikštingo primadonos elgesio. 2001 metais dainininkė patyrė problemų (jos buvo vadinamos fizinės ir psichinės sveikatos krize), kai ištiko nesėkmė po jos pirmojo pagrindinio vaidmens filme „Glitter“. Long Ailande gimusi M. Carey sakė, kad pradėjo vartoti vaistus ir gydytis.

Per kelerius metus ji išsiskyrė su aktoriumi Nicku Cannonu, su kuriuo susilaukė dvynių ir susižadėjo, o tada išsiskyrė su australų milijardieriumi Jamesu Packeriu. Nors vis dar pritraukia klausytojų minias, M. Carey nepasiekė ankstyvųjų savo karjeros metų šlovės, kai vieną po kito leido tokius hitus kaip „Hero“, „Emotions“ ir „One Sweet Day“.