Čempionato atidarymą pagyvins R. Williamsas
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos pop­mu­zi­kos žvaigž­dė Rob­bie Wil­liam­sas su­rengs pa­si­ro­dy­mą per ket­vir­ta­die­nį Mask­vo­je vyk­sian­čią pa­sau­lio fut­bo­lo čem­pio­na­to ati­da­ry­mo ce­re­mo­ni­ją. Tai pa­tvir­ti­no Tarp­tau­ti­nė fut­bo­lo fe­de­ra­ci­ja ir dai­ni­nin­ko at­sto­vai.

Buvęs grupės „Take That“ narys, labiausiai išgarsėjęs hitu „Angels“, prieš pat Rusijos ir Saudo Arabijos rungtynes Maskvos Lužnikų stadione dainuos su Rusijos operos soliste Aida Garifulina.

44 metų dainininko pareiškime sakoma, kad atidaryti pasaulio futbolo čempionatą buvo vaikystės svajonė. R. Williamsas kvietė aistruolius į stadioną ar prie televizorių ekranų susirinkti pusvalandžiu anksčiau ir žadėjo nepamirštamą pasirodymą.

R. Williamso daina „Party Like a Russian“ prieš dvejus metus išprovokavo prieštaringus vertinimus Rusijoje. Kritikai teigė, kad ja propaguojami stereotipai apie šią šalį.

Pernai R. Williamsas per linksmą interviu televizijai „Pervyj kanal“ siūlėsi atstovauti Rusijai „Eurovizijoje“. Atlikėjas tai sakydamas šypsojosi ir pridūrė jau matąs, kaip jo vadybininkas griebiasi už galvos.