Baltųjų rūmų atstovę saugos JAV Slaptoji tarnyba
JAV Bal­tų­jų rū­mų at­sto­vę spau­dai Sa­rah Huc­ka­bee San­ders, pra­ėju­sią sa­vai­tę iš­pra­šy­tą iš vie­no res­to­ra­no Vir­dži­ni­jos vals­ti­jo­je, sau­gos ša­lies Slap­to­ji tar­ny­ba. Tai tre­čia­die­nį pra­ne­šė ka­na­las CNN, rem­da­ma­sis šal­ti­niais.

Kiek anksčiau laikraštis „The Washington Post“ pranešė, kad Leksingtone, Virdžinijos valstijoje, esančio restorano „Red Hen“ bendrasavininkė Stephanie Wilkinson paprašė S. Sanders išeiti iš įstaigos.

Darbuotojai nenorėjo aptarnauti Baltųjų rūmų atstovės, nes restorane dirbo keli homoseksualūs darbuotojai, žinantys, kad prezidento Donaldo Trumpo atstovė spaudai gynė prezidento norą uždrausti translyčiams asmenims tarnauti kariuomenėje. Taip pat juos papiktino JAV pietinę sieną bandančių pereiti šeimų išskyrimas.

Prie restorano „Red Hen“ būriuojasi smalsuoliai.yahoo.com nuotrauka

D. Trumpas savo ruožtu po minėto incidento patarė tam restoranui nusivalyti langus. „Restoranui „Red Hen“ derėtų susikoncentruoti į savo purvinų tentų, durų ir langų (juos skubiai reikia nudažyti) plovimą, o ne atsisakymą aptarnauti tokį puikų žmogų kaip Sarah Huckabee Sanders. Visada vadovaujuosi taisykle, kad jei restoranas purvinas išorėje, jis purvinas ir viduje“, – parašė JAV prezidentas socialiniame tinkle „Twitter“.