Aiškėja karališkųjų vestuvių detalės
Sek­ma­die­nį Ken­sing­to­no rū­mai pa­skel­bė ke­le­tą in­tri­guo­jan­čių de­ta­lių apie bū­si­mas pri­nco Har­ry ir ame­ri­kie­čių ak­to­rės Meg­han Mark­le ves­tu­ves.

Po gegužės 19-ąją vyksiančios ceremonijos Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje jaunavedžiai leisis į „trumpą kelionę“ žirgų traukiama karieta. Iš pilies jiedu išvyks apie 13 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku.

„Princas Harry ir Meghan Markle yra labai dėkingi už daugybę gerų palinkėjimų, kurių jie sulaukė paskelbę apie savo sužadėtuves, – sakoma rūmų pranešime. –

Jiedu labai laukia sutuoktuvių dienos, kad galėtų pasidalyti švente su visuomene. Jie tikisi, kad ta trumpa kelione suteiks galimybę prie Vindzoro susirinkti daugiau žmonių ir pasidžiaugti šios ypatingos dienos atmosfera.“

Rūmų atstovų teigimu, Kenterberio arkivyskupas Justinas Welby priims princo ir jo išrinktosios vedybų įžadus, o vedybų apeigoms vadovaus Vindzoro vyriausiasis šventikas Davidas Conneris.

Po ceremonijos jaunųjų pora savo svečius pakvies į priėmimą Šv. Jurgio salėje Vindzoro pilyje, kur jie sugrįš po pasivažinėjimo karieta.

Vėliau tą patį vakarą princo Harry tėvas, princas Charlesas, surengs kitą priėmimą, kuriame dalyvaus jaunavedžiai ir jų „artimi draugai bei šeimos nariai“, taip sakoma rūmų pranešime.

Šv. Jurgio koplyčia yra princo Harry krikšto vieta, be to, joje vyko daugybė karališkųjų vestuvių.Reuters/Scanpix nuotrauka

Princas Harry ir M. Markle apie savo sužadėtuves paskelbė lapkritį. Nuo to laiko jiedu dažnai kartu pasirodo viešumoje, o porą sveikina gausybė džiugiai nusiteikusių žmonių.

Šv. Jurgio koplyčia yra princo Harry krikšto vieta, be to, joje vyko daugybė karališkųjų vestuvių, ypač XIX amžiuje.