93 metų močiutė savanoriavo Kenijoje
Šiau­rės Ita­li­jos Ve­ne­to re­gio­ne, No­ven­ta Vi­čen­ti­no­je, gy­ve­nan­ti Ir­ma – pui­kus pa­vyz­dys, kad kiek­vie­nas ga­li pa­da­ry­ti pa­sau­lį ge­res­nį, ir ne­svar­bu, kiek jam me­tų. Va­sa­rio pa­bai­go­je gar­baus am­žiaus mo­te­ris iš­vy­ko sa­va­no­riau­ti į Ke­ni­jos naš­lai­čių na­mus.

Įkvepiančia savo močiutės istorija feisbuke pasidalijo anūkė Elisa Coltro. Jos įrašas kartu su nuotrauka netrukus sulaukė dešimčių tūkstančių paspaudimų „patinka“.

Afrikos šalyje močiutė praleido tris savaites / chedonna.it nuotrauka

„Tai mano močiutė, 93 metų jaunuolė, kuri šį vakarą išvyko į Keniją, – rašė mergina. – Ten jos laukia našlaičiai. Noriu parodyti šią puikią moterį, nes, manau, mums visiems reikia turėti šiek tiek nutrūktgalviškumo, kad galėtume iš tiesų gyventi, o ne egzistuoti.“

Kaip laikraščiui „La Repubblica“ pasakojo Elisa, jos močiutė Irma tapo našle sulaukusi vos 26-erių. Tačiau moteris nenuleido rankų, mylėjo gyvenimą, buvo atsidavusi šeimai ir visiems padėjo.

chedonna.it nuotrauka

Irma daug metų aukojo Kenijos našlaičių namams, kuriuos įsteigė italų misionieriai. Šiemet ji nusprendė ne tik nusiųsti pinigų, bet ir pati ten nuskristi padirbėti. Kartu ji prikalbino vykti ir dukrą. Moterys Kenijoje praleido tris savaites.