57 metų nusprendė vesti
Hugh Gran­tas, ti­tu­luo­ja­mas gei­džia­miau­siu Jung­ti­nės Ka­ra­lys­tės vien­gun­giu, nu­ta­rė ves­ti. Ak­to­riaus iš­rink­to­ji – Šve­di­jos te­le­vi­zi­jos pro­diu­se­rė An­na Ebers­tein yra 3 jo vai­kų mo­ti­na.

„Ketverių vestuvių ir laidotuvių“ bei „Bridžitos Džons dienoraščio“ žvaigždė dar niekada nebuvo susituokęs, nors turi 5 vaikus, tarp jų – Tabithą ir Felixą su buvusia partnere Tinglan Hong. 39 metų A. Eberstein pirmą H. Granto vaiką – sūnų Johną – pagimdė 2012-aisiais. 2015 metais pora susilaukė dukters, jos vardas neskelbiamas. Šį kovą buvusi H. Granto mergina Liz Hurley, su kuria kino žvaigždė palaiko itin artimus draugiškus ryšius, atskleidė, kad neseniai Annai ir Hugh gimė trečias vaikas. Nepranešama, ar tai berniukas, ar mergaitė.

Praeityje garsus aktorius susitikinėjo su Jemima Khan. 1995 metais jis įsivėlė į didelį skandalą – Los Andžele buvo areštuotas su prostitute. Žvaigždė atsipirko 800 svarų sterlingų bauda ir atsiprašymu.

H. Grantas išgarsėjo tokiuose filmuose kaip „Noting Hilas“ ir „Pedingtonas 2“, o dabar vaidina naujoje BBC dramoje „Labai angliškas skandalas“. Šiemet aktorius pradėjo kovą teisme dėl neteisėto jo pokalbių telefonu klausymosi su laikraščių grupe „Mirror Group Newspapers“ (MGN). Byla nagrinėjama Aukštajame teisme. Manoma, kad H. Grantas laimės šešiaženklę sumą ir atiduos ją labdarai. MGN pripažino savo kaltę ir apgailestavo dėl „moraliai neteisingų“ veiksmų.

Įrašas apie būsimas H. Granto tuoktuves atsirado Londono Kensingtono ir Čelsio rajono rotušės knygose. Netoliese pora turi namą. Britų žiniasklaida praneša, kad vestuvės galėtų vykti maždaug po mėnesio.

Čelsio senoji rotušė – vienas prestižiškiausių santuokos registravimo biurų. Joje tuokėsi tokios žvaigždės kaip prancūzų futbolininkas Patrickas Vieira, režisierius Michaelas Winneris, aktorė Judy Garland.