„Juros periodo parko“ žvaigždė išleis džiazo albumą
Vie­nas my­li­miau­sių Ho­li­vu­do ak­to­rių Jef­fas Goldb­lu­mas šiais me­tais iš­leis sa­vo pir­mą­jį al­bu­mą, ku­ria­me bus su­dė­ti džia­zo rit­mu skam­ban­čių pia­ni­no me­lo­di­jų įra­šai.

Aktorius jau nuo vaikystės groja pianinu – iš pradžių jis atlikdavo klasikinės muzikos kūrinius, o vėliau juos iškeitė į džiazo melodijas. Jau nuo 15 metų savo gimtajame Pitsburgo mieste, Pensilvanijos valstijoje, jis grodavo kokteilių baruose. Nors ir sulaukė sėkmės Holivude, J. Goldblumas niekada neapleido grojimo. Jis nuolat koncertuoja su savo grupe „The Mildred Snitzer Orchestra“, tačiau niekada iki šiol nėra įrašęs ir išleidęs nė vieno kūrinio.

Pranešama, kad aktorius pasirašė sutartį su muzikos įrašų bendrove „Decca Records“. Jos atstovai susisiekė su J. Goldblumu, išvydę jo pasirodymą per populiarią BBC televizijos laidą „The Graham Norton Show“.

„Kiek aš žinau, visi myli J. Goldblumą. Tai lyg universali tiesa. Jis yra nuostabus džiazo pianistas, puikus grupės vadovas ir bene mieliausias žmogus pasaulyje. Jo meilė džiazui yra užkrečiama, kad ir ką jis grotų, savo klausytojams suteikia daug džiaugsmo“, – teigė įrašų bendrovės atstovas Tomas Lewisas.

Pats aktorius tvirtino esąs labai laimingas, kad pavyko pasirašyti sutartį su bendrove.

Tai jokiu būdu nereiškia, kad J. Goldblumas bus rečiau matomas didžiajame ekrane. Jau visai netrukus aktorių bus galima išvysti filme „Juros periodo pasaulis: kritusi karalystė“, kuriame J. Goldblumas sugrįžta kaip Janas Malkolmas. Šį personažą aktorius vaidino praeito amžiaus dešimto dešimtmečio dviejose „Juros periodo parko“ filmų dalyse.