Žurnalistės nužudymas: atskleidžiama naujų faktų
Vo­kie­ti­jos po­li­ci­ja su­lai­kė vie­ną vy­rą, įta­ria­mą bul­ga­rų žur­na­lis­tės Vik­to­ri­jos Ma­ri­no­vos iš­ža­gi­ni­mu ir bru­ta­liu nu­žu­dy­mu, tre­čia­die­nį pra­ne­šė Bul­ga­ri­jos par­ei­gū­nai.

Tas vyras buvo sulaikytas vėlyvą antradienį bulgarų pareigūnų prašymu, per spaudos konferenciją sakė Bulgarijos vidaus reikalų ministras Mladenas Marinovas.

Bulgarų generalinis prokuroras Sotiras Cacarovas patvirtino, kad Vokietijoje buvo sulaikytas 21 metų Bulgarijos pilietis Severinas Krasimirovas, tačiau daugiau detalių nepateikė. Vokiečių pareigūnai kol kas situacijos nekomentuoja.

M. Marinovas sakė, kad tyrėjai ant V. Marinovos kūno ir drabužių rado įtariamo žudiko DNR pėdsakų.

„Esama fizinių įrodymų, sietinų su nužudymu“, – trečiadienį sakė vidaus reikalų ministras. Pasak jo, Rusės miesto gyventojas S. Krasimirovas buvo patekęs į pareigūnų akiratį dėl metalo laužo vagystės.

Šalies generalinis prokuroras savo ruožtu pabrėžė, jog „šiuo metu nemanome, kad nužudymas yra susijęs“ su V. Marinovos profesine veikla.

Nedideliame privačiame Rusės televizijos kanale TVN pokalbių laidą apie aktualijas vedusios 30-metės V. Marinovos kūnas buvo aptiktas šeštadienį. Žiaurus nusikaltimas sulaukė griežto tarptautinio pasmerkimo.