Vladimiras Putinas: agresoriai bus sunaikinti, o mes keliausime į Dangų kaip kankiniai
Ket­vir­ta­die­nį Ru­si­jos pre­zi­den­tas Vla­di­mi­ras Pu­ti­nas par­eiš­kė, kad Ru­si­ja yra pa­si­ren­gu­si „su­nai­kin­ti“ bet ką, kas prieš vals­ty­bę pa­nau­do­tų bran­duo­li­nius gink­lus, bet pa­ti nie­ka­da ne­smog­tų pir­ma, ra­šo „The Mos­cow Ti­mes“.

„Agresoriai turėtų žinoti, kad kerštas yra neišvengiamas, kad jie bus sunaikinti, o agresijos aukos būsime mes. Mes keliausime į dangų kaip kankiniai, o jie tiesiog kris negyvi. Jie net neturės laiko dėl to atgailauti“, – sakė prezidentas.

Šių metų kovą vienoje iš savo kovingiausių kalbų per ilgą laiką Vladimiras Putinas atskleidė egzistuojant naujų branduolinių ginklų arsenalą, teigdamas, kad Rusija galėtų smogti į beveik bet kurią pasaulio vietą ir niekas tam nesutrukdytų.

Tarp naujų ginklų, apie kurių tobulinimą ar parengtį kalbėjo Vladimiras Putinas, yra nauja tarpžemyninė balistinė raketa, maža branduolinė galvutė, kurią galima prikabinti prie kruizinių raketų, povandeniniai branduoliniai dronai, viršgarsinis ginklas ir lazerinis ginklas.

Pastaruosius metus šalies politiniame kraštovaizdyje dominuojantis Vladimiras Putinas teigė, kad Rusijos technologinio pažangumo dėka greta Rusijos sienų dislokuojami NATO kariai ir Jungtinių Valstijų priešraketinės sistemos yra bevertės.