Vadovai aptars „Brexit“
Di­džio­sios Bri­ta­ni­jos prem­je­rė The­re­sa May tre­čia­die­nį Briu­se­ly­je su­si­tin­ka su Eu­ro­pos Ko­mi­si­jos va­do­vu Jea­nu-Clau­du Junc­ke­riu ir ap­tars „Bre­xit“.

Kaip pranešė britų žiniasklaida, remdamasi premjerės atstovais spaudai, „besitęsiant deryboms dėl būsimų (Europos Sąjungos ir Britanijos santykių) pagrindo, premjerė Theresa May trečiadienį vakare vyksta į Briuselį, kur susitiks su Europos Komisijos pirmininku Jeanu-Claudu Junckeriu“.

Kelionės į Briuselį išvakarėse Th. May surengė vyriausybės pasitarimą. Praėjusią savaitę iš jos pasitraukė du ministrai, įskaitant „Brexit“ sekretorių Dominicą Raabą.

Pirmadienį per susitikimą su Britanijos pramonės konfederacijos atstovais premjerė pareiškė, kad „Brexit“ procesas neturi būti lengvas, bet ji esą pasirengusi pasiekti susitarimą su ES.

Lapkričio 14-ąją Th. May vyriausybė pritarė 585 puslapių susitarimo dėl Britanijos išstojimo iš ES susitarimo projektui, nors tiek Londone, tiek Briuselyje jis buvo sutiktas be didesnio optimizmo.