Turkijoje į jūrą vos nenugarmėjo tūpiantis lėktuvas
Tur­ki­jos šiau­rė­je tūp­da­mas iš An­ka­ros at­skri­dęs ko­mer­ci­nis lėk­tu­vas ne­iš­si­te­ko tū­pi­mo ta­ke ir su­sto­jo pa­vo­jin­gai pa­lin­kęs že­myn ant sta­taus pur­vi­no šlai­to, vos ke­lioms pė­doms li­kus iki jū­ros pa­kraš­čio.

Kai kurie iš 168 keleivių, skridusių šiuo „Boeing 737–800“, kalbėjo apie „stebuklą“, kai visi jau buvo saugiai evakuoti iš jo.

Nuotraukose matyti ant pilvo stačiame šlaite gulintis lėktuvas. Jei dar būtų slydęs toliau, būtų atsidūręs Juodojoje jūroje Trabzono provincijoje.

Per šį incidentą šeštadienį vakare panika buvo apėmusi PC8622 skrydžio 162 keleivius, skridusius „Pegasus Airlines“ eksploatuojamu lėktuvu. Iš jo buvo evakuoti ir šeši ekipažo nariai, tarp kurių buvo ir du pilotai,

Pasak „Pegasus“, niekas nebuvo sužeistas, bet skrydžiai iš Trabzono oro uosto buvo kelioms valandoms atidėti, o atnaujinti sekmadienį.

„Stebuklas, kad išsigelbėjome. Juk galėjome užsidegti, sprogti, nukristi į jūrą, – sakė naujienų agentūrai AA („Anadolu Ajansi“) vienas keleivių Yukselis Gordu. – Ačiū Dievui už tai. Kai pagalvoju apie tai, jaučiuosi tartum išprotėjęs“.

Trabzono gubernatorius pareiškė, kad jau vyksta šio incidento tyrimas.