Teksaso „sprogdintojas maniakas“ susisprogdino
Tek­sa­so sos­ti­nė­je užs­peis­tas po­li­ci­jos su­sisp­rog­di­no įta­ria­mas „sprog­din­to­jas ma­nia­kas“, tre­čia­die­nį aukš­to ran­go tei­sė­sau­gos par­ei­gū­nas pra­ne­šė lai­kraš­čiui „Aus­tin Ame­ri­can-Sta­tes­man“.

Vis dėlto naujienų agentūra AP kol kas negalėjo patvirtinti šio pranešimo.

Laikraštis citavo pareigūną, kuris sakė, kad teisėsauga nustatė įtariamąjį praėjusią parą, daugiausiai remdamasi informacija, paaiškėjusia po incidento, kai Ostino apylinkėse esančiame siuntų bendrovės „FedEx“ skirstymo centre antradienį detonavo pašto siuntoje paslėptas sprogmuo.

Policijos teigimu, įtariamasis susisprogdino savo automobilyje ankstyvą trečiadienį.

Išpuoliai prasidėjo kovo 2 dieną. Beveik visi jie buvo įvykdyti Ostine – beveiki milijoną gyventojų turinčioje Teksaso valstijos sostinėje. Čia sprogdinimai pareikalavo dviejų gyvybių, dar keturi žmonės per juos buvo sužeisti.

Antradienį iškart po vidurnakčio sprogimas driokstelėjo ir Teksaso mieste Šerce įsikūrusiame siuntų bendrovės „FedEx“ skirstymo centre. Pareigūnai kol kas nepatvirtino žiniasklaidos pranešimų, kad į užtaisą buvo pridėta metalinių elementų ir vinių.

Per šį incidentą skaudžių padarinių pavyko išvengti ir niekas nebuvo rimtai sužeistas, tačiau pareigūnai mano, kad šis ir ankstesni išpuoliai yra susiję.