Rusijos televizijos vadovo sūnėnas teisiamas Vokietijoje. Jis kariavo Donbase
Miun­che­ne pra­si­dė­jo Ru­si­jos pro­pa­gan­di­nės te­le­vi­zi­jos va­do­vo Dmi­tri­jaus Ki­se­lio­vo sū­nė­no teis­mo pro­ce­sas. Ser­ge­jus Ki­se­lio­vas kal­ti­na­mas da­ly­va­vęs gink­luo­ta­me konf­lik­te Ry­tų Ukrai­no­je, ka­ria­vęs už se­pa­ra­tis­tus. 

D. Kiseliovas vadovauja agentūrai „Rosija segodnia“, per valstybinės televizijos kanalą veda propagandines laidas.

Kanalo „OstWest“ duomenimis, 1996 metais D. Kiseliovo sūnėnas S. Kiseliovas persikėlė į Vokietiją ir tarnavo stačiatikių cerkvėse kaip dvasininkas.

Pagal tyrimo versiją, S. Kiseliovas planavo dalyvauti ginkluotame konflikte Rytų Ukrainoje, siekdamas, kad dalis ukrainietiškos teritorijos būtų prijungta prie Rusijos, rašo „Radio Svoboda“. Pats kaltinamojo dalyvavimas kariniuose veiksmuose Donbase nėra teisminio nagrinėjimo dalykas. Prokurorai S. Kiseliovą laiko kaltu dėl nusikaltimo rengimo kaip grėsmės Vokietijos nacionaliniam saugumui, taip pat ginklų kontrolės įstatymo pažeidimais.

Tvirtinama, kad kaltinamasis 2014 metais mokėsi karino parengimo stovykloje Sankt Peterburge Rusijoje, kad galėtų kariauti Ukrainoje „Donecko liaudies respublikos“ seperatistų pusėje. Tyrimo duomenimis, S. Kiseliovas turėjo automatą „Kalašnikov“. Anksčiau apie pranešė vokiečių leidinys „Welt“.

Vokietijoje tyrimas dėl S. Kiseliovo pradėtas 2017 metų pabaigoje. Praėjusį pavasarį Vokietiją gavo europinį orderį, pagal kurį įtariamasis buvo sulaikytas Bulgarijoje. Jis buvo deportuotas į Vokietiją ir ten sulaikytas.

Įtariamojo dėdė D. Kiseliovas, vadovaujant agentūrai „Rosija segodnia“, įtrauktas į sankcijinį sąrašą dėl Krymo aneksijos.

2016 metais „Radio Svoboda“ pranešė, kad jo sūnėnas S. Kiseliovas buvo išvykęs į Rytų Ukrainą ir kariavo prorusiškų separatistų pusėje. Tai, kad sūnėnas kovojo Rytų Ukrainoje, neslepia ir D Kiseliovas, jis yra apie pasakojęs per interviu rusų žurnalistui Jurijui Dudiui.