Rusijoje nukritus sraigtasparniui žuvo generalinio prokuroro pavaduotojas
Vi­du­rio Ru­si­jo­je tre­čia­die­nio va­ka­rą nu­kri­tus pri­va­čiam sraig­tas­par­niui žu­vo trys žmo­nės, tarp jų – ša­lies ge­ne­ra­li­nio pro­ku­ro­ro pa­va­duo­to­jas, pra­ne­šė Ne­pap­ras­tų­jų si­tua­ci­jų mi­nis­te­ri­ja.

Pranešimas apie apie sraigtasparnio АS-350 avariją Kostromos srityje maždaug už 450 km į šiaurės rytus nuo Maskvos buvo gautas trečiadienį 18 val. 40 min. vietos (ir Lietuvos) laiku.

„Sudužimo vietoje rasti trijų žmonių kūnai; vaikų tarp jų nėra. Dabar aiškinamasi, kam priklausė sraigtasparnis, iš kur ir į kur jis skrido“, – sakė naujienų agentūrai „Interfax“ vienas ministerijos regioninio padalinio atstovas.

Vėliau vienas apie įvykio tyrimą informuotas šaltinis sakė „Interfax“, kad per katastrofą žuvo Rusijos generalinio prokuroro pavaduotojas Saakas Karapetianas.

„Kostromos srityje sudužus sraigtasparniui žuvo keli žmonės, tarp jų – generalinio prokuroro pavaduotojas Karapetianas“, – sakė agentūros pašnekovas.

Kostromos srities administracijos atstovai patvirtino informaciją apie trijų žmonių žūtį nukritus privačiam sraigtasparniui Soligaličiaus rajone.

Vienas šaltinis Nepaprastųjų situacijų ministerijoje teigė, kad orlaivis sudužo dėl nepalankių meteorologinių sąlygų.

„Sraigtasparnis pakeliui priverstinai nusileido Kostromos srities šiaurėje, nes ten buvo vienintelė artimiausia aikštelė, kur jam buvo leista nutūpti, turint omenyje sudėtingas meteorologines sąlygas skrydžio maršrute“, – šaltinis sakė „Interfax“.

Pasak jo, orlaivis sudužo, kai mėgino pakilti ir toliau skristi savo kelionės tikslo link.