Rinkimus laimėjo praėjus mėnesiui po mirties
Nors vieš­na­mių tink­lo sa­vi­nin­kas ir bu­vęs te­le­vi­zi­jos rea­ly­bės šou žvaigž­dė Den­ni­sas Ho­fas mi­rė dar pra­ėju­sį mė­ne­sį, tai jam ne­su­truk­dė lai­mė­ti vie­tą rin­ki­muo­se į Ne­va­dos vals­ti­jos asamb­lė­ją.

Antradienį vykusiuose rinkimuose jis surinko 69,02 proc. balsų, nugalėjo 30,98 proc. balsų surinkusią savo varžovę demokratų kandidatę Lesią Romanovą ir laimėjo teisę atstovauti Najaus apygardai asamblėjoje, rodo oficialūs rinkimų rezultatai.

Tačiau dabar jo vieta atiteks kitam respublikonui.

72 metų D. Hofas spalio 16 dieną buvo rastas negyvas viename iš savo teisėtų viešnamių „Love Ranch“ Kristalo mieste, Nevadoje. Šiame viešnamyje šventė savo gimtadienį su porno žvaigžde Ronu Jeremiu ir kitais svečiais.

Manoma, kad jis mirė miegodamas.

D. Hofas filmavosi HBO televizijos realybės šou „Cathouse“, pasakojančiame apie viename iš jo viešnamių dirbančias prostitutes. Rinkimuose jis dalyvavo kaip Donaldą Trumpą palaikantis respublikonas.

Savo autobiografinėje knygoje „The Art of the Pimp“ (Sąvadautojo menas) D. Hofas save vadino „Parampo Trumpu“. Šiame Nevados mieste jis turėjo dar dvejus intymių paslaugų namus.

Jam priklausantys viešnamiai veikė iš viso septyniose Nevados provincijos apygardose.

Anksčiau buvusi NBA Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Lamaras Odomas buvo rastas be sąmonės po keturių dienų viešnamyje „Love Ranch“ Parampo mieste.