Prekybos centre Minske įgriuvo lubos
Mins­ko pre­ky­bos ir pra­mo­gų cen­tre „A­re­na Ci­ty“ pir­ma­die­nį įgriu­vo lu­bos, per in­ci­den­tą nu­ken­tė­jo ma­žiau­siai vie­na mo­te­ris, pra­ne­šė Bal­ta­ru­si­jos sos­ti­nės Vyk­do­mo­jo ko­mi­te­to Vi­daus rei­ka­lų vy­riau­sio­ji val­dy­ba ir Svei­ka­tos ap­sau­gos mi­nis­te­ri­ja.

Remiantis Vykdomojo komiteto Vidaus reikalų vyriausiosios valdybos pranešimu, paskelbtu socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje, 15 val. 51 min. vietos ( 14 val. 51 min. Lietuvos) laiku į Minsko centrinę budėtojų tarnybą paskambinęs asmuo pranešė, kad prekybos centre „Arena City“ įgriuvo lubos.

„Įvykio vietoje dirba milicijos darbuotojai. Įvykio aplinkybės tiriamos“, – priduriama jame.

Baltarusijos sveikatos apsaugos ministerija savo ruožtu informavo, kad per incidentą nukentėjo viena moteris, ji patyrė galvos traumą ir buvo hospitalizuota.

Tuo metu Nepaprastųjų situacijų ministerija patikslino, kad įgriuvo 150 kvadratinių metrų lubų perdangos.

„Pirminiais duomenimis, ministerijos pagalbos neriekia. Informacija apie nukentėjusiuosius tikslinama“, – sakoma ministerijos pranešime.

Prekybos ir pramogų centras „Arena City“ buvo atidarytas 2013 metų balandžio mėnesį. Bendras centro plotas – 87 974 kvadratiniai metrai. Jame yra viena didelė savitarnos parduotuvė, daugybė mažesnių parduotuvių, sporto klubas, automobilių salonas, banko paslaugų centras ir restoranas. Tame pačiame pastate įsikūręs pramogų kompleksas, kino teatras.