Po „kraštutinių dešiniųjų“ išpuolio Salonikų meras atsidūrė ligoninėje
An­tro di­džiau­sio Grai­ki­jos mies­to me­ras anks­tų sek­ma­die­nio ry­tą at­si­dū­rė li­go­ni­nė­je, nes nu­ken­tė­jo per įta­ria­mų kraš­tu­ti­nių de­ši­nių­jų iš­puo­lį mi­tin­go me­tu, pra­ne­šė par­ei­gū­nai.

Salonikų meras Janis Butaris turėjo būti išlydėtas iš renginio, kai keli žmonės iš minios jį puolė. Renginys buvo skirtas paminėti vadinamųjų Ponto graikų (nuo seno gyvenančių Ponte – Juodosios jūros pakrantėse bei Ponto kalnų papėdėse) žudynes Turkijoje Pirmojo pasaulinio karo metais ir po jo.

„Jie mane mušė visur. Spardė, mušė kumščiais, daug, – valstybinei naujienų agentūrai ANA sekmadienį sakė J. Butaris. – Tai buvo niekingas išpuolis, bet jaučiuosi gerai.“

Filmuotoje medžiagoje iš renginio matyti, kad iš pradžių žmonės ėmė 75 metų merą pertraukinėti. Kai jis pradėjo eiti iš renginio, žmonės ėmė į jį mėtyti įvairius daiktus ir jis parkrito. Keli užpuolikai mėgino išdaužti mero automobilio langus.

Graikijos premjero Aleksio Cipro kanceliarija teigia, kad užpuolikai buvo „kraštutinių dešiniųjų banditai“.

Savo prieštaringais pareiškimais apie Makedoniją, Turkiją ir Izraelį J. Butaris ne kartą yra papiktinęs kraštutinių pažiūrų atstovus Graikijoje. Pavyzdžiui, Graikijoje nekenčiamą šiuolaikinės Turkijos tėvu laikomą Kemalį Ataturką jis yra pavadinęs „didžiu lyderiu“.