Per teroro ataką Toronte sužeista mažiausiai 15 žmonių
Ka­na­do­je per sa­va­dar­bio sprogs­ta­mo­jo už­tai­so spro­gi­mą res­to­ra­ne, įsi­kū­ru­sia­me par­duo­tu­vių cen­tre To­ron­to prie­mies­ty­je Mi­si­so­go­je, bu­vo su­žeis­ta 15 žmo­nių, pra­ne­šė po­li­ci­ja.

Pilo regiono policija nurodė, kad du įtariamieji susprogdino užtaisą ir pabėgo.

Greitosios medicinos pagalbos darbuotojas Joe Korstanje'as sakė, kad trijų sužeistųjų būklė kritinė, o likę 12 nukentėjusiųjų patyrė nesunkius sužeidimus.

Sprogimas įvyko ketvirtadienį maždaug 22 val. 30 min. vietos laiku. Penktadienį aikštė, kurioje yra restoranas, dar buvo uždaryta.

Netoliese gyvenantis Andre Larrivee sakė žiūrėjęs televiziją ir išgirdęs garsų sprogimą.

„Jis buvo labai garsus“, – sakė vyras ir palygino garsą su neseniai statybvietėje netoliese įvykusiu elektros generatoriaus sprogimu.

Policija paprašė visuomenės pagalbos. Pilo regiono policijos pranešime socialiniame tinkle „Twitter“ vienas įtariamasis apibūdinamas kaip dvidešimt kelerių vyras, iki 1,83 m ūgio, kresnas, su tamsiai mėlynais džinsais, tamsiu sportiniu nertiniu ir beisbolo kepuraite šviesiai pilku snapeliu.

Nurodoma, kad antras įtariamasis yra kiek žemesnis, liesas, vilkėjo išblukusius mėlynus džinsus, tamsų sportinį nertinį, pilkus marškinėlius ir avėjo tamsios spalvos riedlentininko batelius.