Palestinietis Vakarų Krante nušovė du izraeliečius
Vie­nas pa­les­ti­nie­tis Va­ka­rų Kran­te  ket­vir­ta­die­nį au­to­bu­so sto­te­lė­je nu­šo­vė du iz­rae­lie­čius ir dar ma­žiau­siai du su­žei­dė, pra­ne­šė ka­riuo­me­nė.

„Vienas palestinietis autobuso stotelėje ėmė šaudyti ir nužudė du izraeliečius, sunkiai sužeidė vieną ir sužeidė kitų (asmenų)“, – savo paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“ parašė Izraelio kariuomenė.

Kariuomenės atstovas negalėjo patvirtinti pranešimų, kad užpuolikas taikėsi į Izraelio karius.

Ataka įvyko netoli izraeliečių Ofros nausėdijos, šalia pagrindinio kelio, jungiančio Vakarų Kranto pietinę ir šiaurinę dalis.

Incidentas įvyko praėjus kelioms valandoms po to, kai Izraelio pajėgos nukovė du palestiniečius, ir po kelių atakų, pareikalavusių trijų izraeliečių – tarp jų kūdikio – gyvybių.

Vienas iš nukautų palestiniečių buvo 29 metų Salahas Barghouti, kaltintas sekmadienį autobusų stotelėje netoli Ofros šaudęs į izraeliečius.

Per tą šaudymą buvo sužeisti septyni žmonės, įskaitant nėščiąją.

Gydytojai bandė išgelbėti tos moters kūdikį, po išpuolio jai buvo atlikta cezario pjūvio operacija, bet vaikas mirė trečiadienį ir buvo palaidotas Jeruzalėje.

Motina tebegydoma ligoninėje, jos būklė sunki.

Izraelio pajėgos ketvirtadienį po du mėnesius trukusios paieškos taip pat nukovė palestinietį, įtariamą nužudžius du izraeliečius okupuotame Vakarų Krante, pranešė pareigūnai.

Ashrafas Naalwa įtariamas spalio mėnesį Barkano gyvenvietės pramoninėje zonoje nužudęs 28 metų moterį ir 35 metų vyrą.

A. Naalwa buvo nukautas pajėgoms bandant jį areštuoti, sakoma Izraelio saugumo agentūros „Shin Bet“ pareiškime.