Opozicija surado dar vieną Kremliaus propagandisto vilą užsienyje
Alek­se­jaus Na­val­no Ko­vos su ko­rup­ci­ja fon­das (KKF) skel­bia nau­jus duo­me­nis apie ru­sams ne­ma­to­mus Krem­liaus ap­lin­kos žmo­nių tur­tus.

Teigiama, kad vienas svarbiausių Kremliaus propagandos ruporų Vladimiras Solovjovas turi vilą Italijoje. Beje, pastaroji yra prie Komo ežero, vos 11 kilometrų nuo opozicionierių jau anksčiau atrastos televizijos laidų vedėjo vilos.

Anot KKF, vila įsikūrusi 37 arų sklype, ją sudaro 2 pastatai – gyvenamasis ir svečių namas. Pagrindinio pastato plotas – apie 300 kvadratinių metrų, jame 5 miegamieji ir 5 vonios kambariai bei dar 5 patalpos. Rezidencijos vertė, nurodyta opozicionierių rastoje pirkimo sutartyje – 1,21 milijono eurų.

KKF taip pat praneša, kad pernai metų pabaigoje Solovjovas nusipirko prabangų automobilį „Maybach“. Savo video tinklaraštyje Aleksejus Navalnas propagandistą išvadino vagimi, sukčiumi ir melagiu.

Pirmuosius duomenis apie Vladimiro Solovjovo turtą KKF skelbė dar 2017 metais. Tuo metu skelbta, kad jis turi 9 milijonų eurų vertės vilą Italijoje ir leidimą nuolat gyventi šioje ES šalyje.

Televizijos laidų vedėjas pasiaiškino, kad pinigus užsidirbo paskutiniame praėjusio amžiaus dešimtmetyje r yra turtingas žmogus, o be to, neprivaląs niekam aiškintis, nes nėra nei valdininkas, nei biudžetininkas.

Televzijos kanale „Rossija“ Vladimiras Solovjovas veda politines laidas, kuriose pila pamazgas ant Vakarų valstybių ir rusų opozicijos.