Navalnas atsakė Rusijos Nacionalinės gvardijos vadui
Ru­si­jos na­cio­na­li­nės gvar­di­jos va­das Vik­to­ras Zo­lo­to­vas rug­sė­jo pra­džio­je į dvi­ko­vą iš­kvie­tė opo­zi­ci­jos ly­de­rį Alek­se­jų Na­val­ną, kai jo įkur­tas Ko­vos su ko­rup­ci­ja fon­das (FBK) pa­vie­ši­no sa­vo ty­ri­mą apie gvar­di­jos vyk­dy­tus pir­ki­mus.

„Galvojau, ar reikia per Kerčėje įvykusią tragediją viešinti šį filmuką, nusprendžiau, kad reikia,“ A. Navalnas rašo savo vardo puslapyje. „Iš karto negalėjau sukurti filmuko, nes buvau suimtas, tačiau geriau vėliau nei niekada.“

Kviečiame įvertinti filmuką:

Filmuke A. Navalnas sako, jog gvardijos vadas su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu Rusiją daro bananų respublika.

Apačioje – V. Zolotovo filmukas.

Vaizdo įraše apie FBK atliktą tyrimą dėl produktų tiekimo gvardijai, A. Navalnas „tarp kitų sukčių“ paminėjo V. Zolotovo pavardę. FBK padarė išvadą, kad mėsos kombinatas „Družba narodov“, vyriausybės sprendimu gavęs išskirtinę teisę būti Rusijos gvardijos produktų tiekėju, didina savo parduodamų produktų kainas. Remiantis FBK duomenimis, šio kombinato savininkas yra buvęs V. Zolotovo pavaldinys, su kuriuo jis dirbo VRM vidaus pajėgose.

Tačiau V. Zolotovas atsakė į kitą internete paskelbtą įrašą, kuriame Kremliaus kritikas gana šališkai kalbėjo apie patį Rusijos nacionalinės gvardijos vadovą.