Melanios Trump lėktuvas priverstinai nutūpė dėl galimo gaisro
JAV pir­mo­sios po­nios Me­la­nia Trump lėk­tu­vas tre­čia­die­nį dėl sa­lo­ne pa­si­ro­džiu­sių dū­mų bu­vo pri­vers­tas grįž­ti į ka­ri­nę ba­zę prie Va­šing­to­no; dėl šio in­ci­den­to bu­vo trum­pam ati­dė­ta jos ke­lio­nė į Fi­la­del­fi­jos li­go­ni­nę.

Lėktuvui sugrįžus į Andrewso (Endriuso) oro pajėgų bazę M. Trump atstovė Stephanie Grisham pranešė, kad „visi yra sveiki ir saugūs“.

Kelionei ponia M. Trump teko pasirinkti kitą lėktuvą. Filadelfijoje ji turėjo susitikti su šeimomis, kurių vaikai buvo veikiami opiatų dar motinos gimdoje.

Kaip pranešė drauge su JAV pirmąją ponia keliaujantys žurnalistai, praėjus maždaug 10 minučių po lėktuvo pakilimo salone pasirodė dūmai. Vienas įgulos narys keleiviams išdalino sudrėkintus rankšluosčius ir paprašė jais užsidengti burnas, o slaptosios tarnybos agentai nuėjo į pilotų kabiną.

Kol kas neaišku, kas sukėlė šį incidentą orlaivyje „Boeing C-32A“, vadinamame „Bright Star.“

M. Trump vyko į Thomas Jefferson universitetinę ligoninę, kur prie jos turėjo prisijungti Sveikatos ir socialinio aprūpinimo sekretorius Alexas Azaras.

Ši ligoninė jau daugiau nei 45 metus rūpinasi priklausomybę nuo opiatų turinčiomis motinomis ir jų naujagimiais.

Ponia M. Trump turėjo apsilankyti naujagimių intensyvios terapijos skyriuje ir skaityti pranešimą Sveikatos ir socialinio aprūpinimo konferencijoje apie naują sistemą, kuri padeda stebėti nuo opiatų abstinencijos kenčiančius vaikus.

Prezidento Donaldo Trumpo žmonos kelionė yra dalis jos vykdomos kampanijos „Būk geriausias“ („Be best“), kuria siekiama padėti vaikams ir taip pat atkreipti dėmesį į moterų sveikatą nėštumo laikotarpiu.