Maskvoje užsimušė iš daugiabučio iškritęs belgų verslininkas
Mask­vos cen­tre už­si­mu­šė iš dau­gia­bu­čio iš­kri­tęs bel­gų vers­li­nin­kas, bet, kaip Ru­si­jos ži­niask­lai­dai tre­čia­die­nį pra­ne­šė šal­ti­niai po­li­ci­jo­je, in­ci­den­tas ne­ti­ria­mas kaip nu­si­kal­ti­mas.

Bruno Charles'is De Coomanas vadovavo Novolipecko metalurgijos kombinato (NLMK) tyrimų ir plėtros skyriui.

Kaip naujienų agentūrai „Interfax“ sakė vienas pareigūnas, verslininko kūnas buvo rastas netoli „Krantinės namo“ – 12 aukštų pastato, esančio kitapus Maskvos upės priešais Kremlių.

„Panašu, kad mirties priežastis yra kritimas iš didelio aukščio, veikiausiai pro langą“, – nurodė šaltinis.

Jis pažymėjo, kad šiuo metu tiriamos įvykio aplinkybės, ir pridūrė, kad pareigūnai neįtaria kokių nors nusikalstamų motyvų.

Tuo tarpu naujienų agentūra TASS citavo kitą šaltinį, teigusį, jog per pirminį verslininko buto patikrinimą nebuvo aptikta jokių smurto požymių.

NLMK patvirtino mirties faktą, bet atsisakė komentuoti incidento detales, kol bus nustatyti pagrindiniai faktai.

„Esame sukrėsti šios žinios ir reiškiame savo nuoširdžią užuojautą Bruno artimiesiems“, – sakoma bendrovių grupės prezidento Grigorijaus Fedorišino pareiškime.

NLMK, priklausanti žurnalo „Forbes“ turtingiausių Rusijos oligarchų sąraše esančiam Vladimirui Lisinui, Europoje turi maždaug 2 500 darbuotojų, o apie tūkstantis jų dirba Belgijoje.