Kaip pavogti 5 mln. dolerių iš lėktuvo? Brazilai žino
Ne­to­li San Pa­ulo esan­čia­me di­de­lia­me kro­vi­nių per­ve­ži­mo oro uos­te va­gių gau­ja pa­vo­gė 5 mln. JAV do­le­rių (4,1 mln. eu­rų) gry­nai­siais pi­ni­gais, ku­riuos ke­tin­ta oro bend­ro­vės „Luft­han­sa“ lėk­tu­vu nu­skrai­din­ti iš Bra­zi­li­jos į Švei­ca­ri­ją.

Brazilijoje iš „Lufthansa“ lėktuvo pavogta 5 mln. dolerių grynųjų siunta

Ši įspūdinga vagystė buvo įvykdyta sekmadienio vakarą per kelias minutes, o pareigūnai kol kas nesulaikė nė vieno įtariamojo.

Nusikaltėliai įvažiavo į Virakopuso tarptautinio oro uosto terminalą pikapu, ant kurio buvo „užklijuoti lipdukai, imituojantys oro uosto apsaugos bendrovės logotipą“, sakoma Šveicarijos federalinės policijos pranešime.

Vagių taikiniu tapo vokiečių kompanijos „Lufthansa“ lėktuvas, skridęs iš Gvaruljoso oro uosto San Paule ir užsukęs į Virakopusą – didžiausią krovinių terminalą Brazilijoje – prieš išskrisdamas į Ciurichą.

Pavogta pinigų siunta buvo gabenama saugių siuntų tarnybos „Brinks“, rašo laikraštis „Folha de Sao Paulo“.

Dienraštis nurodė, kad penki vyrai pagrasino oro uosto apsaugos agentams ir pagrobę pinigus paspruko. Šis apiplėšimas tetruko šešias minutes.

Oro uostas nurodė neturįs informacijos, kad per šį incidentą kokie nors žmonės būtų sužeisti.

Brazilijoje pastaruoju metu gausėjo krovinių vagysčių. Nusikaltėliai dažniausiai taikosi į vilkikus, ypač gabenančius krovinius į Rio de Žaneirą ir iš jo.