Italijoje – rimta nelaimė: įgriuvo viadukas
Ita­li­jos šiau­ri­nia­me Ge­nu­jos mies­te an­tra­die­nį įgriu­vo vie­nas iš via­du­kų greit­ke­ly­je A-10. Ma­no­ma, kad į ke­lio spra­gą, at­si­vė­ru­sią per griū­tį, nu­kri­to ke­le­tas au­to­mo­bi­lių ir žu­vo de­šim­tys žmo­nių. 

Pirmuosiuose televizijos reportažuose matyti miglos gaubiamas viadukas, kurio kelių dešimčių metrų ruožas buvo sugriuvęs. Pasak Italijos žiniasklaidos, sugriuvo 200 metrų viaduko ruožas.

Italijos priešgaisrinės saugos tarnyba informavo, kad pramoninėje vakarinėje miesto dalyje incidentas įvyko apie 12 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku.

Ugniagesių atstovas naujienų agentūrai AFP sakė, kad viaduko ruožas užgriuvo 100 metrų žemiau esančius geležinkelio bėgius, o po nuolaužomis esama „automobilių ir sunkvežimių“.

Pasak gelbėtojų, nukentėjo apie 10 transporto priemonių. Italijos policija socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė, kad nelaimė įvyko siaučiant smarkiai audrai.

Reagavimo į ekstremalias situacijas tarnybos Genujos skyriaus vadovas Francesco Bermano informaciją apie dešimtis aukų perdavė keliems italų leidiniams, o šią informaciją naujienų agentūrai AFP patvirtino jo sekretorius. Televizija „RAI News“, remdamasi Vidaus reikalų ministerijos pateiktais duomenimis, pranešė, kad žuvo mažiausiai 11 žmonių, pranešė. Tuo tarpu kai kurie vietos leidiniai, remdamiesi neoficialia informacija, skelbia apie mažiausiai 20 žuvusiųjų.

„Deja, galiu patvirtinti, kad 22 žmonės žuvo, o šis skaičius veikiausiai dar didės“, – vėliau televizijai „Sky TG24“ sakė susisiekimo viceministras Edoardo Rixi

Genuja yra įsikūrusi tarp jūros ir kalnų šiaurės vakarinėje Italijos dalyje. Dėl nelygaus reljefo šiame mieste ir jo apylinkėse yra daug viadukų ir tunelių.