FTB klausėsi Trumpo advokato telefoninių pokalbių
JAV fe­de­ra­li­niai ty­rė­jai klau­sė­si JAV pre­zi­den­to Do­nal­do Trum­po ad­vo­ka­to Mi­chae­lo Co­he­no te­le­fo­ni­nių po­kal­bių, rem­da­ma­si šal­ti­niais pra­ne­šė te­le­vi­zi­ja NBC.

Televizijos duomenimis, pasiklausymas vyko ir kelios savaitės prieš kratas pas M. Coheną. Vienas šaltinių sakė, kad buvo įrašytas mažiausiai vienas advokato telefoninis pokalbis su Baltaisiais rūmais.

Po kratų D. Trumpo teisininkų komandos nariai patarė prezidentui neskambinti M. Cohenui.

Anksčiau buvo pranešta, kad M. Coheno atžvilgiu vyksta tyrimas dėl galimo bankinio sukčiavimo ir rinkimų kampanijos finansavimo taisyklių pažeidimų.

Balandžio 9 dieną FTB pareigūnai atliko kratas advokato biure pastatų komplekse „Rockefeller Center“ Manhatane, jo apartamentuose ir jo viešbučio numeryje. Per kratas buvo paimta dokumentų apie jo klientus ir asmeninius finansus, pranešė žiniasklaida.

FTB pareigūnai paėmė užrašų ir dokumentų, įskaitant informaciją apie pinigus, 2016 metais sumokėtus pornografinių filmų aktorei Stormy Daniels (Stormi Daniels). Moteris teigia, kad turėjo lytinių santykių su D. Trumpu.